Fidanlı Mh. Tomruksuyu Beldesi Belediye Yanı SAMANDAĞ / HATAY / TÜRKİYE

Kurumsal

KALİTELİ & SERTİFİKALI ÜRÜNLER

GARDENYA FİDANCILIK

Amacımız: Kaliteli ve sağlıklı fidanlar yetiştirerek siz değerli çiftçilerimize en kaliteli fidanları sunmak ve çiftçilerimizin yada bu işe yeni başlamak isteyen girişimcilerin kontrolsüz fidanlar dikerek,yıl kaybetmesine ve zarara girmesine engel olmak.
Kontrollü, hastalıksız ve çeşidinin ne olduğu kesin olarak belli olan garantili fidan vererek sizlere hizmet etmekteyiz. Aşılama ve aşı gözü seçiminde titiz davranılarak aşı gözleri, sağlıklı hastalıksız ve verimli ağaçlardan önceden belirlenerek aşı gözü teminine gidilmektedir.Turunç tohumları değişik aşamalardan geçirilerek hastalık riski azaltılmakta, ayrıca tohum alınacak turunç ağaçlarının hastalıksız olmasına önemle dikkat edilmektedir. Bütün bu olumsuzlukların önüne geçerek yetiştirdiğimiz fidanlarımızdan mutlaka memnun kalacaksınız.
 
Tecrübemiz, iddiamız ve sorumluluklarımızla sürekli sizlerin yanında olmaya özen göstermekteyiz. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir. Web sitemizde ürettiğimiz fidanları sizlere sunmaktayız. Fidan Çeşitleri sayfamızdan bütün ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bir kaç bilgide web sitemizde bulunmaktadır. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimiz bizim için değerlidir, bizimle bir kez alışveriş yapan müşterilerimizin uzun yıllar boyunca her zaman tekrar bizi tercih etmelerinin sebebi şudur:
“Kendi bahçemize layık görmediğimiz hiçbir fidanı asla müşterilerimize göndermeyiz.” Danışın yardımcı olalım, bize istediğiniz zaman telefon ile ulaşabilirsiniz…
 
  • Fidanlarımızı kendimiz ürettiğimiz için fiyatlarımızı makul tutuyoruz,
  •  Dikeceğiniz fidan ve çeşidini seçerken bulunduğunuz bölgeye en uygun fidanı seçmenizde yardımcı oluyoruz,
  • Devlet desteklemesini almanız için gereken evrakları sizin için hazırlıyoruz,
  • Fidan siparişlerinizi özenle paketleyerek kargo şirketleriyle size çok uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz,
  • Fidanlarınızı dikerken size yardımcı oluyoruz ve ileride en iyi verimi alabilmenizi sağlıyoruz

 

VİZYONUMUZ

Ülkemiz pazarında sağladığımız başarıyı dünya pazarı ile paylaşıp yapacağımız uluslararası işbirlikleri ile sektörümüzün pazardaki payını arttırmaktır.

MİSYONUMUZ

Önce çevre ve insan faktörünü benimseyerek her zaman müşterilerinin istekleri doğrultusunda satış yapmaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Sadece fidan satmıyoruz; tarlanıza uygun fidan türü seçiminden meyve hasadına kadar olan süreçte, ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmetinizdeyiz.

Organik Üretim

Belki de hiçbir fidan firmasının yapmadığı kadar çok araştırma, ürün yetiştirme ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

Sertifikalı Fidanlar

Ürünlerimizin kalitesini güvence altına almak için özveri ile çalışıyoruz.

Hızlı Gönderim

Ürünlerimizden istediğiniz ürünü telefonla ve ya iletişim formumuz aracılığıyla sipariş etmenizle birlikte kaliteli paketleme ile istenilen adrese teslim ediyoruz.
Fidanlı Mh. Tomruksuyu Beldesi Belediye Yanı SAMANDAĞ / HATAY / TÜRKİYE

BİZE YAZIN

Fidanlarımız hakkında daha fazla bilgi alıp bizimle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.